در چند ثانیه، ایمیل هایی با ظاهر جذاب بسازید

بدون داشتن هیچ دانشی از زبان HTML و با استفاده از ویرایش­گر drag & drop (ویرایش­گری با عملکرد بسیار آسان) به خبرنامه­ ها محتوا اضافه و یا محتواهای قبلی را ویرایش کنید.

Free newsletter templates

قالب های خبرنامه رایگان

از قالب های رایگان خبرنامه ما برای ایجاد خبرنامه هایی با ظاهر زیبا و چشم گیر استفاده کنید. میتوانید هر بخش از خبرنامه را مطابق با نیازهای ویژه ای که دارید؛ تغییر داده و شخصی سازی کنید.

Intuitive newsletter editor

ویرایش گر بصری خبرنامه

ایجاد خبرنامه با SENDER فوق العاده ساده است. به راحتی یک قالب از گالری انتخاب کنید و با ویرایشگر drag & drop اجزای تشکیل دهنده خبرنامه - مثل عکس، متن یا ویدئو- را داخل آن قرار دهید.

Intuitive newsletter editor
Personalized newsletters

خبرنامه های شخصی سازی شده

با شخصی سازی کردن موضوع ایمیل یا بدنه پیام، توجه بیشتری به هر کدام از مشترکینتان نشان میدهید و در نتیجه نرخ باز کردن ایمیل بالاتر میرود.

Smart product handling

مدیریت هوشمند محصولات

اگر یک فروشگاه اینترنتی دارید؛ میتوانید اطلاعات مربوط به محصولات را بسیار سریع تر از گذشته در خبرنامه وارد کنید. SENDER شامل افزونه هایی برای تمام قالب های اصلی مورد استفاده در تجارت الکترونیک است. بنابراین فقط کافی است آدرس URL محصول مورد نظر را کپی و جای گذاری کنید: تصاویر، توضیحات، قیمت و سایر اطلاعات محصول به صورت خودکار در خبرنامه وارد خواهد شد.

Smart product handling
Built-in image editor

ویرایش گر عکس خودکار

بعد از اینکه تصویر را داخل قالب خبرنامه قرار دادید؛ SENDER به صورت خودکار سایز عکس را تنظیم کرده و به شما امکان میدهد بقیه مراحل مثل بریدن، رتوش کردن، استفاده از فیلترهای مختلف، چرخاندن، نوشتن متن روی عکس، اضافه کردن قاب و بقیه تغییرات مد نظرتان را انجام دهید.

Video in emails

در ایمیل هایتان از ویدئو استفاده کنید

با استفاده از ویدئو، به ایمیل هایتان چاشنی اضافه کنید! کافیست آدرس ویدئوی مورد نظرتان در یوتیوب و سایر سایت های اشتراک گذاری ویدئو را در خبرنامه قرار دهید. SENDER به صورت خودکار ویدئو را به انیمیشن (GIF) تبدیل میکند که در بیشتر سرویسهای ارائه دهنده ایمیل قابل مشاهده است.

Video in emails
Mobile newsletters

سازگار با موبایل

قالب خبرنامه ما با تمام سرویس های محبوب ارائه دهنده ایمیل سازگار است؛ این یعنی خبرنامه های ارسالی شما در لپ تاپ، تبلت یا موبایل، به همان اندازه فوق العاده دیده خواهد شد.

Upload HTML

کد HTML خود را آپلود کنید

اگر از قبل قالب خبرنامه ای با زبان HTML داشته اید؛ میتوانید به راحتی آن را در SENDER وارد کنید و تنها با چند کلیک ساده، آن را به مشترکینتان ارسال کنید.

Upload HTML