ویژگی های نرم افزار ارسال ایمیل

لیست کامل ویژگی ها
تمام آن چیزی که شما از یک نرم افزار ایمیل مارکتینگ نیاز دارید!
نرم افزار ارسال ایمیل گروهی و تبلیغاتی ما بهترین خدمات را به شما در این حوزه ارائه می‌نماید. شما به سادگی و بدون داشتن هیچ دانش فنی می توانید توسط آن ایمیل های زیبایی را ایجاد کنید و با مشترکین خود ارتباط موثری ایجاد نمایید و گزارشات ایمیل های ارسالی خود را بررسی نمایید.
این نرم افزار در راستای ارائه یک سرویس با کیفیت و ارزان برای کسب و کارهای کوچک ایجاد شده است. ما خود را با دیگران مقایسه نمی کنیم، فقط ما چیزهایی که شما نیاز دارید را با کیفیت بالا و قیمت پایین به شما تقدیم می کنیم!
لیست ویژگی های نرم افزار ایمیل مارکتینگ ما به شرح زیر می باشد:

طراحی خبرنامه های ایمیل زیبا

ویژگی های نرم افزار ما برای ایجاد ایمیل های زیبا به شکل زیر می باشد:

طراحی ایمیل تبلیغاتی

ویرایشگر قالب ایمیل drag-drop

با این ویرایشگر شما می توانید به سادگی و بدون هیچ گونه دانش فنی تمام قالب ایمیل خود را به زیبایی بسازید. فقط با ماوس چیزهایی که نیاز دارید را بر می دارید و در قالب ایمیل خود قرار می دهید.

قالب ها منطبق بر نمایشگرهای تلفن همراه

قالب های ایمیلی که شما با نرم افزار ما درست می کنید به صورت اتوماتیک برای نمایش در نمایشگرهای تلفن های همراه بهینه می گردد. این بدان معناست که آنهای که از طریق تلفن همراه ایمیل های شما را چک می کنند به خوبی می توانند متن ایمیل های شما را ببینید.

بهینه شده برای تمای سرویس دهنده های ایمیل

قالب ایمیل شما همه جا به خوبی و زیبایی دیده خواهد شد. قالب های ایمیل ما برای تمامی سرویس دهنده های ایمیل بهینه شده است.جی میل، اوت لوک، سرویس دهنده ایمیل اپل و اغلب سرویس دهنده های دیگر پر کاربرد

فضای تصاویر ایمیل های شما را ما در اختیارتان قرار می دهیم

نرم افزار ما به شما فضای نامحدودی برای ذخیره تصاویر مورد استفاده در ایمیل هایتان از قبیل لوگو و غیره را می دهد ما از تکنولوژی CDN برای اطمینان از اینکه تصاویر شما همه جا به خوبی و با سرعت باز شود استفاده می کنیم.

قابلیت شخصی سازی ایمیل ها

اکنون شما می توانید ایمیل های شخصی شده به صورت گروهی ارسال کنید. چرا نام، نام خانوادگی و ... گیرنده ایمیل در داخل ایمیل ارسال نشود، آیا می دانید که ایمیل های شخصی سازی شده به میزان بیشتری توسط خوانندگان ارسال می شود.

HTML خودتان را ارسال کنید

آیا شما به طراحی خاص خود که توسط طراح تان انجام شده نیاز دارید؟ مشکلی نیست هر طراحی دلخواه خود را به HTML تبدیل کرده و با یک کلیک برای ارسال ایمپورت کنید. ما به صورت اتوماتیک CSS شما را درست کرده و تصاویرتان را بر روی فضای خود منقل می کنیم.

مشترکین خود را مدیریت کنید

ویژگی های نرم افزار ما برای مدیریت مشترکین به شرح زیر می باشد:

مدیریت مشترکین ارسال ایمیل گروهی

بدون هیچ محدودیتی در لیست ها

از ابزار ما برای ایجاد یا بارگذاری لیست های که نیاز دارید استفاده کنید. ما ثبت نام های جدید، انصراف دهندگان، ایمیل های که مشکل فنی دارند و حتی اسپم ها را برای شما سر و سامان خواهیم داد.

لیست های خود را از فایل های موجود بارگذاری کنید.

به راحتی لیست مشترکین خود را از طریق فایل های TXT، Excel و یا CSV بارگذاری نمایید. ما به صورت اتوماتیک همه فیلدهای اطلاعاتی موجود در فایل شما را تشخیص داده و از شما در مورد چگونگی ذخیره کردنشان سوال خواهیم کرد.

ارتباط از طریق API

چرا شما پایگاه اطلاعاتی مشترکین خود را با نرم افزار ما به صورت مستقیم و هم زمان به روز نگهداری نکنید؟ API های ما به توسعه دهندگان نرم افزار این امکان را می دهد که به سادگی و زیبایی نرم افزار دیگر را با نرم افزار ما مجتمع نمایند.

فیلدهای اضافی

هر چقدر دوست دارین به ساختار اطلاعاتی مشترکین خود فیلد اطلاعاتی اضافه کنید! این ویژگی این امکان را به شما می دهد که اطلاعات مرتبط با کسب و کار خود را در ساختار اطلاعاتی مشترکین خود داشته باشید. این اطلاعات به شما در اجرای کمپین های موثر ایمیل مارکتینگ کمک خواهد کرد.

بخش بندی ها

لیست مشترکین خود را براساس سابقه، موقعیت، رده سنی و هر چیز دیگری که نیاز دارید بخش بندی کنید.

یک فرم به وب سایت خود اضافه کنید

یک فرم عضویت در خبرنامه برای وب سایت خود توسط فرم ساز ما طراحی کنید و هر شکل و رنگی که می خواهید به آن بدهید. کسانی که از طریق وب سایت شما عضو می شوند مستقیم وارد اکانت شما در نرم افزار ما خواهند شد.

وضعیت گروه های شما

در مورد گروه های مشترکین خود بیشتر بدانید و آنها را به سادگی با سایر گروه های خود مقایسه کنید، ما به شما اطلاعاتی از قبیل درصد ایمیل های باز شده در گروه، درصد کلیک و .. به صورت نمودارهای گرافیکی نمایش خواهیم داد.

اطلاعات مشترکین خود را از طریق یک فایل اکسل دریافت کنید

آیا دوست دارید لیست مشترکین خود را به صورت آفلاین داشته باشید؟ شاید دلتان می خواهد تحلیل خاصی روی آنها به صورت آفلاین انجام دهید. به سادگی مشترکینی که می خواهید به صورت آفلاین داشته باشید را انتخاب کرده و آنها را در قالب یک فایل اکسل تحویل بگیرید.

ارسال ایمیل

ویژگی های نرم افزار ایمیل مارکتینگ ما در حوزه ارسال و تحویل ایمیل ها به شرح زیر می باشد:

ارسال ایمیل به inbox توسط نرم افزار ارسال ایمیل

قابلیت تحویل به Inbox بالا

ما قدرت زیادی در ارسال ایمیل های شما به inbox مشترکین تان داریم. ما از تکنیک ها و ابزارهای فنی مناسبی برای اینکار استفاده می کنیم.

Domainkeys و Sender Id

ما بیشترین شانس را به ایمیل های ارسال شما برای قرارگرفتن در inbox مشترکین تان می دهیم. ما از طریق بهترین روش های تصدیق ازقبیل domainkeys و sender id به تحویل درست ایمیل های شما کمک می کنیم.

همگام شدن با اطلاعات برگشتی ISP ها

ما از اطلاعاتی برگشتی ISP ها از قبیل yahoo، hotmail و ... به خوبی استفاده می کنیم. وقتی مشترکی ایمیل شما را اسپم می کند ما به صورت اتوماتیک آن را در لیست شما غیرفعال می کنیم.

گزارشات خبرنامه های ارسالی

ویژگی های نرم ارسال ایمیل گروهی ما در حوزه گزارشات خبرنامه های ارسالی به شرح زیر می باشد:

گزارشات نرم افزار ارسال ایمیل

ایمیل باز شده و کلیک ها

ما به شما نشان می دهیم کدام مشترکین ایمیل های ارسالی شما را بازکرده و روی لینک های آنها کلیک کرده اند.

ایمیل های مشکل دار و آنهایی که عضویت خود را لغو کرده اند

به شما ایمیل های مشکل دار و اعضایی که عضویت خود را لغو کرده اند را نمایش می دهیم، ما لیست ها شما را براساس این اطلاعات به روز می کنیم.

آنهایی که ایمیل های ارسالی شما را spam می کنند

ما با توجه به ارتباطات زیرساختی خود با ISP ها لیست افرادی که ایمیل های ارسال شما را spam می کنند را به شما نمایش داده و آنها را در لیست مشترکین شما به صورت اتوماتیک غیرفعال می کنیم.

محیط های خواندن ایمیل های شما

ما یه شما در گزارشات محیطهای خواندن ایمیل ها را نمایش می دهیم، مشترکین شما از کدام شیوه برای خواندن ایمیل ها استفاده می کنند، تلفن های همراه، نرم افزار وبی یا نرم افزار رومیزی؟

گزارشات لینک ها

از نرم افزار ارسال ایمیل گروهی ما برای فهمیدن اینکه کدام لینک ارسال شما در خبرنامه محبوب تر بوده است استفاده نمایید. ما حتی به شما نمایش می دهیم چه کسانی روی چه لینک های کلیک کرده اند. این اطلاعات به شما در فرایندهای بازاریابی تان کمک قابل توجهی خواهد کرد

مجتمع سازی با گوگل آنالیتیک

ما می توانیم تگ های مربوط به ابزار گوگل آنالیتیک را به لینک های خبرنامه شما اضافه کنیم تا شما بتوانید به صورت بهتری کمپین تبلیغات ایمیل خود را از طریق این ابزار دنبال کنید.