Under Construction

مخاطبانتان را افزایش دهید

Sender ویژگیهای فراوانی دارد که کمک میکند لیست مشترکین صحیح و فعال کمپینتان را گسترده تر کنید.

Create and customize subscription forms

ایجاد فرم اشتراک

اگر هنوز در وب سایتتان فرم اشتراک خبرنامه قرار نداده اید؛ Sender به شما این امکان را میدهد که در چند دقیقه این فرم را بسازید. علاوه بر این؛ میتوانید ظاهر فرم اشتراکتان را به شکلی انتخاب کنید که با دیزاین سایتتان همخوانی داشته باشد.

Custom fields

فرم سفارشی خودتان را بسازید

میتوانید اطلاعات مختلفی درباره مشترکینتان از جمله نام؛ تاریخ تولد؛ آدرس و... را جمع آوری کرده و مدیریت کنید. اگر احتیاج دارید در مورد موضوع خاصی اطلاعات کسب کنید؛ می توانید زمینه های سفارشی جدیدی در فرم های اشتراک ایجاد کنید.

Custom fields
Segment your subscribers

مشترکینتان را بخش بندی کنید

با کمک Sender به راحتی میتوانید مشترکینتان را با توجه به مشخصات فردی؛ الگوهایی که در خواندن صفحات مختلف وب استفاده میکنند و سایر معیارها؛ گروهبندی کنید. با کمک این ویژگی میتوانید کمپینهای ایمیل مارکتینگ تان را بسیار هدفمندتر برنامه ریزی و اجرا کنید.

CMS plugins

افزونه CMS (سیستم مدیریت محتوا)

ما افزونه هایی ساخته ایم که با محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا مثل مجنتو و وردپرس یکپارچه سازی شده اند. این لیست به طور پیوسته در حال گسترش است.

CMS plugins
API

یکپارچه سازی API ها

میتوانید SENDER را به وب سایت، فروشگاه اینترنتی و یا هر سیستم دیگری که دارید متصل کنید؛ در این صورت همه اطلاعات مشترکین شما به صورت خودکار همگام سازی خواهد شد.