چگونه می توان عنوان ایمیل و یا متن خبرنامه را شخصی سازی کرد ؟

شخصی سازی عنوان ها این اجازه را به شما می دهد تا موضوع و یا متن خبرنامه خود را برای هر شخص از لیست ایمیل تان تنظیم کنید. با اضافه کردن هر یک از تگ های موجود در custom field ها می توانید محتوا و یا موضوع برای هر دریافت کننده شخصی کنید. به طور مثال شما می توانید تگ نام را به موضوع ایمیل اضافه کنید بدین ترتیب در هنگام ارسال ایمیل سیستم، نامی که قبلا شما برای هر آدرس ایمیل وارد کرده اید، شناسایی می کند و هر خبرنامه را به نام صاحب آن آدرس ایمیل ارسال می کند.

روش کار :

  1. در اکانت مورد نظر بر روی برچسب subscribers کلیک کنید، گروه ایمیل مورد نظرتان را انتخاب کنید و وارد آن شوید.
  2. سپس از 4 برچسبی که در زیر عنوان گروه تان نوشته شده گزینه custom field  را انتخاب کنید.
  3. در این قسمت تمامی فیلد هایی که برنامه به صورت پیش فرض برای فیلد های مختلف درنظر گرفته است مشاهده می کنید. مثل Name،Company،City و ...
  4. در صورتی که نیاز به فیلدی دارید که در این لیست وجود ندارد دکمه نارنجی رنگ بالا سمت راست را بفشارید و فیلد جدید خود را مشخص کنید. (Add Custom Field)
  5. در جدولcustom field  ها 3 ستون وجود دارد نام یکی از آنها Merge tag می باشد.
  6. Merge tag ها همان تگ هایی هستند که شما می توانید در متن ایمیل و یا در خط موضوع از آنها استفاده کنید.

مثال :  فرض کنید فایل اکسلی که به برنامه ایمپورت کرده اید، حاوی 2 ستون که یکی با عنوان Email و دیگری با عنوان  Company می باشد. در ستون اول آدرس ایمیل ها وارد شده است و در ستون دوم نام کمپانی هایی که ایمیل ها  به آنها تعلق دارد قرار داده شده.

جدولی به این صورت :

زمانی که شما در خط موضوع، از Merge Tag به شیوه زیر استفاده کنید: 
  شرکت محترم {$Company}

در نتیجه در خبرنامه ای که به آدرس ایمیل armitis@gmail.com ارسال می شود، خط موضوع آن  به این صورت
دیده می شود :  شرکت محترم آرمیتیس                   

Email Company
armitis@gmail.com آرمیتیس

نویسنده : مهشید جز عباسچیان

با سیستم خودکار سازی، بیشترین نرخ ایمیل مارکتینگ را داشته باشید

با استفاده از فرآیند خودکارسازی و قدرتمند ما، سیستم خودکار خودتان را برای ارسال ایمیل بسازید. اگر از ویرایشگر تصویری که در اختیارتان قرار میدهیم استفاده کنید؛ سریعتر از همیشه کارهایتان را پیش خواهید برد. حتی وقتی خوابیده اید؛ مخاطبان شما درگیر کسب و کارتان خواهند بود.

 
 

با سیستم خودکار سازی، بیشترین نرخ ایمیل مارکتینگ را داشته باشید.

با استفاده از فرآیند خودکارسازی و قدرتمند ما، سیستم خودکار خودتان را برای ارسال ایمیل بسازید. اگر از ویرایشگر تصویری که در اختیارتان قرار میدهیم استفاده کنید؛ سریعتر از همیشه کارهایتان را پیش خواهید برد. حتی وقتی خوابیده اید؛ مخاطبان شما درگیر کسب و کارتان خواهند بود.

 

بینظیر ترین ابزار ایمیل مارکتینگ برای تجارت الکترونیک

دوران کپی-پیست کردن اطلاعات محصول در خبرنامه ایمیلی آن هم برای هزاران بار پیاپی، به سر رسیده! با استفاده از گزینه Product Wizard ما، اطلاعات همه محصولات را به راحتی وارد کنید. فقط با یک کلیک، فرآیند مورد نظر انجام شده است.

 

اتصال رایگان با محبوبترین پلتفرم تجارت الکترونیک جهان

Sender.net زندگی شما را راحتتر میکند.

سایت sender.net را با پلتفرم سایتتان یکپارچه کنید؛ ایمیل هایی برای ارسال به کسانی که سبد خریدشان را نیمه کاره رها کرده اند تنظیم کنید؛ ایمیل های مشتریان را ذخیره کنید و روند کاری خودکاری بر مبنای رفتار مشتریان ایجاد و ذخیره کنید.

اگر میخواهید امکانات سفارشی در سایتتان ایجاد کنید؛ با استفاده از API ها (رابط های نرم افزاری) این کار به راحتی امکان پذیر است.

مجموعه ما شامل

Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image

قیمت نرم افزار ایمیل مارکتینگ سندر

ماهانه

9

ارسال تا 60 000 ایمیل در ماه

پیش پرداخت

30

0.3 ct به اضای هر ایمیل

ماهیانه

9

ارسال تا 60 000 ایمیل در ماه

پیش پرداخت

30

0.3 به اضای هر ایمیل

طرح گسترده تری احتیاج دارید؟

Image

توماس
پشتیبان مشتری

سلام سارا!

من توماسم و از تیم پشتیبانی سندر باهاتون تماس میگیرم.

چجوری میتونم کمکتون کنم؟

Image

سارا

درحال نوشتن ...

به مشکل خاصی برخورد کرده اید؟

ما در تیم پشتیبانی از مشتریان، آماده و مشتاقیم که در کارهای روزمره تان به شما کمک کنیم؛ پس برای تماس با ما تردید نکنید! قرار نیست مثل بقیه سایتها وقتی دنبال یک جواب سرراست و صریح میگردید؛ شما را به یک صفحه «پرسش و پاسخهای رایج» هدایت کنیم. ما به خوبی میدانیم که گاهی وقتها به کسی احتیاج دارید که جواب سوالاتتان را مستقیما بدهد؛ و تیم پشتیبانی sender همیشه برای کمک به شما آماده است.

مشتریان ما چه می گویند؟

من عاشق امکان پشتیبانی سندرم و تا حالا چند بار خدمات به دردبخور، سریع و عالی ازشون دریافت کردم. علاوه بر اون؛ خبرنامه ها هم خیلی سریع توی ایمیل نمایش داده میشن.

راندا دیویس، از شرکت

AV and Beyond

Image

این شرکت ها به ما اعتماد کرده اند