Under Construction

تحویل دهی ایمیل هایتان را بر عهده ما بگذارید.

ما زیرساخت هایی برای تحویل ایمیل ایجاد کرده ایم تا مطمئن باشیم خبرنامه های شما به دست مشترکینتان خواهد رسید.

High deliverability

اعتبار بالا

اعتبار بالای دامنه و IP؛ کلید اصلی ارسال مستقیم ایمیل شما به inbox دریافت کنندگان است. به همین خاطر ما همیشه از IP های با اعتبار بسیار بالا استفاده میکنیم و به دقت روند پروتکل های احراز هویت (DK؛ SPF؛ DKIM) را طی میکنیم تا تضمینی برای تحویل دهی ایمیل شما باشد.

Rapid email delivery

تحویل دهی سریع ایمیل

سرعت ارسال ایمیل، برای تحویل به موقع آن بسیار حیاتی است؛ مخصوصا برای کسب و کارهایی با لیست مخاطبین زیاد. ما از امکانات سخت افزاری بسیار قدرتمند استفاده میکنیم تا مطمئن باشیم خبرنامه های شما در حداقل زمان ممکن به دست مشترکینتان برسد.

Rapid email delivery
Feedback Loops

یکپارچه سازی چرخه بازخورد

SENDER سیستم چرخه بازخورد را با بزرگترین ارائه دهندگان خدمات ایمیل مثل یاهو، outlook، هات میل، AOL و… یکپارچه کرده و به همین خاطر به محض اینکه کسی ایمیل دریافتی از شما را به عنوان اسپم علامت گذاری کند؛ شما اطلاعیه فوری دریافت خواهید کرد تا بتوانید اقدامات اصلاحی انجام دهید.

Bounced emails tracking

ردیابی ایمیل های بازگشتی

وقتی یک کمپین ایمیل مارکتینگ ایجاد میکنید؛ سیستم ما تمام ایمیل های بازگشتی و رد شده را آنالیز میکند و به صورت خودکار تمام ایمیل های ناموجود را حذف میکند تا لیست مشترکین تمیز و به روزی داشته باشید.

Bounced emails tracking
Dedicated IP addresses

آدرس های IP اختصاصی

آدرس IP های اختصاصی این امکان را به شما میدهد که کنترل کامل روی اعتبار ایمیل داشته باشید. اگر در ماه بیش از 500,000 ایمیل ارسال کنید؛ استفاده از این امکان را به شما توصیه میکنیم.

Deliverability consulting

مشاوره درباره نرخ تحویل دهی

اگر درباره تحویل ایمیل هایتان مشکل دارید؛ متخصصان ما با شما همکاری خواهند کرد تا دلیل آن را متوجه شوید و سپس، راه حل مناسب را به شما توصیه خواهند کرد.

Deliverability consulting